۱۰ خصوصیت برتر بیسیم واکی تاکی مجاز

10 خصوصیت برتر بیسیم واکی تاکی مجاز

در کشور ایران انواع مختلفی از بیسیم به فروش میرسد.‌ انواع واکی تاکی مجاز به دلیل ورود قانونی و داشتن مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات بدون هیچگونه منع قانونی، تهیه و استفاده از آن برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی در کلیه مکان های عمومی بلامانع بوده و دارای مجوز حمل می باشد ولی بیسیم غیرمجاز به دلیل ورود قاچاق و نداشتن مجوز، استفاده از آن ممنوع می باشد و خیلی از مصرف کنندگان از غیر مجاز بودن این نوع بیسیم ها اطلاعی ندارند که همین امر باعث بروز مشکلات زیادی برای آن ها در آینده خواهد شد.

ویژگی ها و مزایای بیسیم واکی تاکی مجاز

بیسیم مجاز دارای ویژگی ها و مزایای متعددی می باشد که در این مقاله به معرفی ۱۰ خصوصیت برتر بیسیم مجاز خواهیم پرداخت.

۱- بیسیم واکی تاکی مجاز

بیسیم مجاز واکی تاکی دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس اینترنتی www.cra.ir می باشد. اما بیسیم های غیر مجاز به صورت غیر قانونی و قاچاق وارد ایران میشود و فاقد هیچ گونه مجوزی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشند. استفاده افراد عادی بدون داشتن مجوز از دستگاه های بیسیم غیر مجاز به جهت داشتن فرکانسهای متعلق به ارگان های نظامی و دولتی موجب اختلال و تداخل در امواج رادیویی کشور شده و باعث تداخل امواج می گردد. با فروشندگان و استفاده کنندگان از این نوع بیسیم ها برخورد قانونی شده که منجر به ضبط بیسیم، گذارندن حبس و پرداخت جریمه نقدی خواهد گردید.

۲- گارانتی بیسیم واکی تاکی مجاز

تمامی مدل های بیسیم واکی تاکی مجاز دارای ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش می باشند. 

خواندن
کاربرد بیسیم واکی تاکی در اصناف
خصوصیات برتر بیسیم واکی تاکی مجاز
خصوصیات برتر بیسیم واکی تاکی مجاز

۳- قابلیت ست شدن انواع مدل های بیسیم مجاز با هم

تمامی مدل های بیسیم واکی تاکی مجاز، قابلیت ست شدن با یکدیگر را دارا می باشند و بدون مشکل و به سهولت با هم مچ می شوند.

۴- امکان خرید اینترنتی

با توجه به قانونی بودن فروش بیسیم مجاز توسط شرکت های دارای پروانه خرید و فروش تجهیزات رادیویی و مخابراتی و الزام به دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و درگاه خرید امن بانکی، به صورت آنلاین قابل فروش بوده و کلیه افراد می تواند از طریق فروشگاه اینترنتی Ott ، اقدام به خرید اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز نمایند.

۵- لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز

کلیه لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز مانند : هندزفری بادیگاردی بیسیم، شارژر، باطری و … توسط شرکت های معتبر و دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، عرضه می شود.

ویژگی ها و مزایای بیسیم واکی تاکی
ویژگی ها و مزایای بیسیم واکی تاکی

۶- قیمت مناسب

بیسیم مجاز دارای قیمت مناسب تری نسبت به بیسیم غیر مجاز می باشد.

۷- کیفیت بالا در ساخت و امکانات بیسیم واکی تاکی مجاز

بیسیم مجاز واکی تاکی دارای کیفیت ساخت خوب و دارای استانداردهای لازم می باشد. همچنین بیسیم مجاز بسته به نوع مدل آن دارای امکانات کاربردی از قبیل : توان مناسب خروجی دستگاه، صفحه نمایش LED و LCD، دارای صدای شفاف ، واضح و با کیفیت بالا و قابل تنظیم ، دارای استاندارد IP جهت مقاومت در مقابل گرد و غبار، ضربه و رطوبت، دارای باتری لیتیومی (Li-ion) با ظرفیت مناسب، دارای پایه شارژ رومیزی (استند رومیزی)، دارای سیستم Battery Saver، دارای سیستم کدگذاری ضد شنود جهت جلوگیری از تداخل مکالمه DCS و CTCSS، امکان تغییر کدهای ضد شنود RX و TX ، مجهز به چراغ قوه، دارای نشانگر میزان ذخیره باتری بر روی صفحه نمایش، مجهز به رادیو موج اف ام (FM)، دارای Port USB ، دارای آنتن کوتاه سفت و بلند منعطف و … می باشد.

خواندن
بهترین بیسیم برای طبیعت گردی گروهی

۸- عدم تداخل در فرکانس رادیویی کشور

به دلیل اینکه بیسیم واکی تاکی مجاز مطابق با استانداردهای اتحادیه جهانی مخابراتی می باشد، هیچ نتیجه مخربی در فرکانس ارگان‌های دولتی کشور ایران ندارد.

۹- برد کافی و مفید بیسیم مجاز

بیسیم واکی تاکی مجاز به دلیل داشتن مجوز استفاده در همه اماکن عمومی، وسیله ای پرکاربرد در اکثر مشاغل، اشخاص حقیقی و حقوقی بوده، موارد استفاده از بیسیم واکی تاکی در مشاغل به دلیل برد کافی و مفیدی که دارد پاسخگوی نیاز بسیاری از مشاغل مانند : رستوران ها، مراکز تفریحی و توریستی، هایپر مارکت ها و مراکز خرید، کارخانه ها و مراکز تولیدی، کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی، برگزارکننده مراسم تشریفات مجالس و ترحیم، سازمان ها و شرکت ها، برگزار کننده تورهای طبیعت گردی و آفرود ‌(Off Road) و غیره می باشد.

۱۰- سهولت در استفاده از بیسیم مجاز واکی تاکی

نحوه استفاده از بیسیم مجاز بسیار آسان بوده و توسط تمامی اشخاص معمولی قابل استفاده می باشد. همچنین به هیچگونه تجهیزات جانبی همچون آنتن، دکل مخابراتی و غیره نیاز نداشته و در تعداد ارتباط، هیچ گونه محدودیتی در آن وجود ندارد.

بیسیم واکی تاکی مجاز دارای ویژگی ها و مزایای دیگری نیز می باشد که در این مطلب سعی شد به ۱۰ خصوصیت برتر بیسیم واکی تاکی مجاز اشاره شود.