• تهران ، میدان جمهوری ، برج سهیل ، واحد 608
  • 22 40 38 66 - 021 | خط ویژه
فهرست اصلی

چرا بیسیم واکی تاکی مجاز ؟
چرا بیسیم واکی‌تاکی مجاز مورد توجه بهره‌برداران قرار گرفته است، به دلیل داشتن مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد و این موضوع موجب می‌گردد، تا کاربران بدون نیاز به اخذ هیچ مجوزی و به دور از هر گونه تخلفی در اماکن عمومی از بیسیم واکی‌تاکی مجاز استفاده نمایند.

بیسیم واکی‌تاکی :
بیسیم واکی‌تاکی در اصل همان رادیو می‌باشد، با این تفاوت که باند فرکانس بیسیم واکی تاکی UHF است و باند فرکانس رادیو FM , AM , SW , … می باشد .

در رادیو تنها دریافت فرکانس صورت می پذیرد ولی در بیسیم واکی‌تاکی دریافت و ارسال فرکانس انجام میشود.
بیسیم واکی‌تاکی بدون نیاز به نصب هرگونه لوازم جانبی قادر به ارسال و دریافت امواج رادیویی ( فرکانس ) می‌باشد.

کاربرد بیسیم واکی‌تاکی مجاز:
در دنیای امروز بیسیم واکی‌تاکی به دلیل آسان نمودن ارتباطات بین افراد، کاربردهای وسیعی دارد. از جمله کاربردهای بیسیم واکی‌تاکی مجاز می‌توان به ایجاد ارتباط بین پرسنل در ( ارگان‌ها و ادارات ، مراکز درمانی ، مراکز خدماتی ، آژانس مسافرتی و توریستی ، مراکز خرید ، تجاری و تفریحی ، مراکز تبلیغاتی ، کارخانجات ، انبارها ، کارگاه‌های ساختمانی ، پروژه‌های عمرانی و ساخت و ساز ، مراکز مذهبی ، شکار ، مقاصد تفریحی و … ) اشاره نمود.

چرا بیسیم واکی تاکی مجاز ؟
استفاده از بیسیم واکی‌تاکی مجاز ( دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد ) نیاز به داشتن هیچ گونه مجوزی ندارد و بهره‌بردار می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس ( www.cra.ir ) از مجاز بودن بیسیم ( تاییدیه مجوز ) اطمینان حاصل نماید.

استفاده از بیسیم واکی‌تاکی مجاز این امکان را می‌دهد تا در صورت بروز هر مشکلی در دستگاه ، و یا عدم اطلاعات در مورد نحوه استفاده ، تهیه لوازم جانبی ، تعمیرات و …. با برقراری تماس به مرکز خدمات و پشتیبانی برای رفع مشکل و یا گرفتن اطلاعات اقدام شود ( شامل گارانتی و خدمات پس از فروش ).
از دیگر ویژگی‌های قابل توجه بیسیم واکی‌تاکی مجاز ، عدم محدودیت در تعداد کاربران از دستگاه بیسیم واکی تاکی جهت برقراری ارتباط بین پرسنل و به صورت نامحدود در مکان مورد استفاده می‌باشد.

شایان ذکر است بیسیم واکی تاکی مجاز هیچ نیازی به نصب و راه اندازی و یا نصب آنتن و دکل ندارد.

خواهشمند است جهت سفارش ، خرید ، لوازم جانبی ، تعمیرات ، خدمات پس از فروش و یا دریافت اطلاعات بیشتر و مورد نظر خود از طریق لینک تماس با ما در وب سایت رسمی شرکت مهندسی عمران تجارت تیوا عرضه کننده بیسیم های مجاز طیف TEAF TF-192 و طنین Tanin TN2000 , GP-23 با ما تماس حاصل فرمایید و یا برای خرید آنلاین بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin GP-23 و لوازم جانبی از فروشگاه اینترنتی و پرداخت از طریق درگاه بانک ملت اینجا کلیک نمایید .

۰۲۱-۶۶۳۸۴۰۲۲

www.ott.ir

Telegram :  https://t.me/bisim_mojaz

Instagram :  https://instagram.com/ott.co

فروشگاه-اینترنتی/https://ott.ir  : خرید آنلاین

چرا بیسیم واکی تاکی مجاز ؟

نظرتان را ثبت کنید

11 − هفت =

Call Now Button