واکی تاکی

واکی تاکی

همانطور که مستحضر هستید واکی تاکی یک نام آشنا برای ابزارهای ارتباطی میباشد که همیشه و در همه زمان ها مورد استفاده قرار میگرفته است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ارتباط در واکی تاکی به صورت دو طرفه صورت میگیرد و این یعنی هم گیرنده و هم فرستنده ، در یک دستگاه بیسیم واکی تاکی.

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و افزایش نیاز به این دستگاه ، بیسیم در مدل های مختلفی طراحی و تولید میشود که هر یک از این مدل هایی که امروز شاهد آن هستیم از ویژگی های خاص خود برخوردار میباشند.

اگر بخواهیم بازگردیم به تاریخ استفاده از Walkie Talkie ، اولین بیسیم های تولید شده که اغلب در امور نظامی مورد استفاده قرار میگرفتند در ابعاد بسیار بزرگی طراحی و تولید میشدند ، بدین ترتیب به شکل کوله پشتی های بزرگی در پشت اپراتور نصب میشدند و از آنها استفاده میشد.

خواندن
پاسخ به پرسش های متداول خرید بیسیم واکی تاکی

 

امروزه استفاده از بیسیم ها محدود به امور نظامی نمیشود بلکه در کلیه اماکنی مانند رستوران ها ، اداره جات بزرگ و کوچک ، مجالس ، سفر های مختلف ، امور ساختمانی ، امور خدماتی و انبارداری و …  مورد استفاده قرار میگیرند و کم هزینه ترین ابزار برای برقراری ارتباطی مناسب و با کیفیت میباشند.
شایان ذکر میباشد که Ott نیز ارائه دهنده واکی تاکی مجاز در ایران میباشد و شما عزیزان میتوانید انواع مدل های Walkie Talkie را داخل وب سایت مشاهده نموده و یا با کارشناسان فنی Ott تماس حاصل نمایید و یا برای مقایسه و خرید اینترنتی بیسیم مجاز به فروشگاه اینترنتی Ott مراجعه نمایید.
شایان ذکر است Ott دارای پروانه عرضه خدمات ورود ، خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد و کلیه بیسیم ، تجهیزات رادیویی ارائه شده دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشند.

انواع مختلف واکی تاکی مجاز عبارتند از :

بیسیم مجاز طنین Tanin GP-23 , GP-89
بیسیم مجاز کاوش KAVOSH T816
بیسیم مجاز TB LPD 320 , 328

خواندن
کاربردهای مفید بیسیم

انواع مختلف بیسیم مجاز ( حرفه ای ) عبارتند از :

بیسیم مجاز موتورولا MOTOROLA GP328 , GP338
بیسیم مجاز موتورولا MOTOROLA GP328 Plus , GP338 Plus
بیسیم مجاز موتورولا MOTOROLA XIR P3688 , P8668

انواع مختلف بیسیم واکی تاکی غیرمجاز ( حرفه ای ) عبارتند از :

بیسیم غیرمجاز موتورولا MOTOROLA MT777 , MT888
بیسیم غیرمجاز کنوود KENWOOD TK 3107 , 3207
بیسیم غیرمجاز بافنگ BAOFENG

گروه تخصصی otiX عرضه کننده کلیه بیسیم ، واکی تاکی و تجهیزات رادیویی مجاز و ارائه دهنده تعمیرات ( بیسیم ) و کلیه لوازم جانبی از قبیل باطری ، آنتن ، پایه شارژر و … میباشد.
شایان ذکر است برای خرید بیسیم مجاز موتورولا و کنوود و … حتماً باید از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مجوز گرفته شود.
امید است که مطلب بیسیم واکی تاکی توانسته باشد توجه شما عزیزان را جلب نماید.