• تهران ، میدان جمهوری ، برج سهیل ، واحد 608
  • 22 40 38 66 - 021 | خط ویژه
فهرست اصلی

واکی تاکی

همانطور که مستحضر هستید واکی تاکی یکی از نام آشنا ترین ابزار های ارتباطی میباشد که همیشه و در همه زمان ها مورد استفاده قرار میگرفته است .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ارتباط در واکی تاکی به صورت دو طرفه  صورت میگیرد و این یعنی هم گیرنده و هم فرستنده ، در یک دستگاه بیسیم واکی تاکی .

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و افزایش نیاز به این دستگاه ، واکی تاکی در مدل های مختلفی طراحی و تولید میشود که هر یک از این مدل هایی که امروز شاهد آن هستیم از ویژگی های خاص خود برخوردار میباشند .

اگر بخواهیم بازگردیم به تاریخ استفاده از واکی تاکی ، اولین واکی تاکی های تولید شده که اغلب در امور نظامی مورد استفاده قرار میگرفتند در ابعاد بسیار بزرگی طراحی و تولید میشدند ، بدین ترتیب به شکل کوله پشتی های بزرگی در پشت اپراتور نصب میشدند و از آنها استفاده میشد .

امروزه استفاده از واکی تاکی ها محدود به امور نظامی نمیشود بلکه در کلیه اماکنی مانند رستوران ها ، اداره جان بزرگ و کوچک ، مجالس ، سفر های مختلف ، امور ساختمانی ، امور خدماتی و انبارداری و ………..  مورد استفاده قرار میگیرند و کم هزینه ترین ابزار برای برقراری ارتباطی مناسب و با کیفیت میباشند .

شایان ذکر میباشد که شرکت عمران تجارت تیوا نیز ارائه دهنده واکی تاکی مجاز در ایران میباشد و شما عزیزان میتوانید انواع مدل های واکی تاکی را داخل وب سایت مشاهده نموده و یا با کارشناسان تیم عمران تجارت تماس حاصل بفرمایید .

امید است که مطلب بیسیم واکی تاکی توانسته باشد توجه شما عزیزان را جلب نماید .

 

 

1 Comment
واکی تاکی

سلام
مفید بود تشکر

Reply

نظرتان را ثبت کنید

12 − شش =