نمایندگی بیسیم واکی تاکی

نمایندگی بیسیم واکی تاکی

نمایندگی بیسیم واکی تاکی ، یک مرکز جامع و تخصصی است که به صورت رسمی عرضه کننده واکی تاکی و خدمات پس از فروش بیسیم واکی تاکی مجاز در ایران است.

نمایندگی بیسیم واکی تاکی

نمایندگی بیسیم واکی تاکی با بهره مندی از یک تیم فروش حرفه ای و مجرب به ارائه محصولات با بالاترین سطح کیفی و خدمات در زمینه فروش و تعمیرات بیسیم واکی تاکی می پردازد. تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی بیسیم واکی تاکی توسط کادر متخصص و فنی در زمینه بیسیم و تجهیزات رادیویی صورت میپذیرد.

بی سیم های واکی تاکی مجاز به دلیل دارا بودن کیفیت و امکانات بالا که در ساخت آن استفاده شده دارای یکسال ضمانت و دو سال خدمات پس از فروش توسط نمایندگی های خرید و فروش رسمی میباشند.

نمایندگی خرید و فروش بیسیم واکی تاکی مجاز :

Ott با ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه ورود، خرید و فروش بیسیم های واکی تاکی با مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی آماده ارائه انواع محصولات و خدمات به تمامی متقاضیان و همکاران محترم می باشد.

خواندن
معرفی مدل های بیسیم واکی تاکی فاقد صفحه نمایش

نمایندگی رسمی عرضه بیسیم واکی تاکی مجاز :

نمایندگی رسمی باید دارای مجوز خرید و فروش بیسیم و تجهیزات رادیویی و مخابراتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش بیسیم واکی تاکی :

نمایندگی رسمی بیسیم واکی تاکی ، تنها مرکز دارای تاییدیه گارانتی معتبر و همچنین پشتیبانی و خدمات پس از فروش بیسیم واکی تاکی در ایران میباشد.

نمایندگی بیسیم واکی تاکی
نمایندگی بیسیم واکی تاکی

قیمت بیسیم در نمایندگی بیسیم واکی تاکی :

نمایندگی بیسیم واکی تاکی عرضه کننده نازلترین و به صرفه ترین قیمت بیسیم واکی تاکی با تایید اصالت کالا به مشتریان محترم است.

تعمیرات و لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز :

نمایندگی رسمی بیسیم واکی تاکی با بهره گیری از کارشناسان فنی ، مجرب و متخصص در زمینه تجهیزات رادیویی و مخابراتی ارائه دهنده تعمیرات بیسیم واکی تاکی و همچنین لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی به کلیه مصرف کنندگان یا کاربران بیسیم واکی تاکی در سراسر کشور است.

اطمینان از کیفیت تعمیر و استفاده از قطعات اصلی و حفظ سلامت دستگاه حین تعمیر دستگاه بیسیم در نمایندگی بیسیم واکی تاکی محقق میگردد.

خواندن
نکات مهم در مورد باتری بیسیم واکی تاکی و مراقبت از آن

ارسال بیسیم واکی تاکی :

امکان ارسال بیسیم واکی تاکی در نمایندگی بیسیم واکی تاکی به کلیه مناطق کشور ایران مقدور میباشد.

تماس با ما :

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، قیمت ، خرید و مشاوره تخصصی با کارشناسان فنی دفتر مرکزی با شماره ۰۲۱۶۶۳۸۴۰۲۲ تماس حاصل فرمایید و یا برای خرید اینترنتی بیسیم از فروشگاه اینترنتی بیسیم به آدرس www.ott.ir مراجعه فرمایید.

شماره تماس : ۶۶۳۸۴۰۲۲-۰۲۱

وب سایت : www.ott.ir