• تهران ، میدان جمهوری ، برج سهیل ، واحد 608
  • 22 40 38 66 - 021 | خط ویژه
فهرست اصلی

بی سیم

در این صفحه قصد داریم تا نسبت به ارائه توضیحات تکمیلی در رابطه با بی سیم اقدام نموده و به انواع آن ها اشاره ای داشته باشیم .

همانطور که مستحضر هستید بی سیم ها عمدتا نوعی رادیو به حساب میایند و اصلا میتوان آن ها را مانند رادیو شناخت ، اما اینجا تفاوت عمده ای بین آن و رادیو وجود دارد و آن هم این است که آن ها  تنها گیرنده نیستند و در واقع یک رادیو ی دو طرفه به حساب میاید ، این به چه معناست ؟

شاید بهتر باشد اینگونه بدانیم که بی سیم یک رادیوی دو طرفه ای میباشد که بر خلاف رادیو های معمولی هم فرستنده میباشد و هم گیرنده ، بنابرین عمده تفاوت رادیو و آن ها  را متوجه و به صورت کلی ساختارش را دریافتیم .

حال این بی سیم ها نیز به چند دسته بندی متفاوت و با کارایی های مختلف تقسیم میشوند که رایج ترین نوع ، مدل دستی آن ها میباشند که در واقع طی یک فرآیند ساده میتوانید با بی سیم های دستی ارتباط برقرار بکنید .

معمولا به بی سیم های دستی ، واکی تاکی نیز میگویند که شما با استفاده از  واکی تاکی ، تنها کاری که انجام میدهید فشردن یک دکمه طراحی شده روی دستگاه مورد نظر میباشد .

همچنین شایان ذکر است که بدانید کیفیت و برد واکی تاکی و کلا مدل های مختلف واکی تاکی ها بستگی به کیفیت و ساختار آن واکی تاکی بستگی داشته و در مدل های مختلف متغییر میباشد .

البته دلایلی نیز هستند مانند امواج و ………….. برخی از عوامل طبیعی محیطی که میتوانند در برد و ارسال و دریافت واکی تاکی شما تاثیر گذاشته و کیفیت را کاهش دهند .

امید است که این مطلب توانسته باشد توجه شما عزیزان را به خود جلب نماید .

نظرتان را ثبت کنید

2 × 5 =