بیسیم واکی تاکی اسباب بازی

بیسیم واکی تاکی اسباب بازی

بیسیم واکی تاکی اسباب بازی یک دستگاه گیرنده و فرستنده با ارتباط بین یک یا چند دستگاه بدون محدودیت در تعداد و با قابلیت و امکانات متعدد و مختلف که بنا به نوع مدل دارای تنوع قیمت بیسیم واکی تاکی اسباب بازی میباشد.

مقایسه ، مشخصات فنی و فیزیکی ، قیمت ، خرید و فروش بیسیم واکی تاکی اسباب بازی ( بیسیم واکی تاکی مجاز ) به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد از قبیل کاربرد بیسیم واکی تاکی اسباب بازی ، تعداد دستگاه بیسیم مورد نیاز ، برد بین واکی تاکی ها ، نوع باطری و نحوه شارژ و از همه مهمتر ظرفیت باطری واکی تاکی اسباب بازی ، گارانتی و خدمات پس از فروش و تعمیرات ، مجز بودن به صفحه نمایش و در کل دارا بودن امکانات خاص و کاربردی در بیسیم اسباب بازی است.

Ott بزرگترین عرضه کننده انواع بیسیم واکی تاکی اسباب بازی ( مجاز ) در ایران دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و ارائه دهنده ضمانت و خدمات پس از فروش ، تعمیرات ، لوازم جانبی و انواع هندزفری بادیگاردی انواع بیسیم واکی تاکی مجاز به سراسر کشور است.

خواندن
واکی تاکی چه نوع بیسیمی است؟
بیسیم اسباب بازی
بیسیم واکی تاکی اسباب بازی

برای انتخاب یک بیسیم واکی تاکی اسباب بازی ( واکی تاکی مجاز ) باید به نکات زیر توجه کرد :

  • بیسیم واکی تاکی اسباب بازی باید دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشد که دارا بودن ایم مجوز نکات بسیار مهمی را شامل میشود از قبیل : مجاز بودن دستگاه ، میزان توان خروجی دستگاه برای ارسال فرکانس ، میزان تششع آنتن و در کل کنترل استاندارد های جهانی برای دستگاه مورد استفاده میباشد.
  • دارا بودن ضمانت و خدمات پس از فروش که شرکتهای عرضه کننده محصولات الکترونیکی عهده دار این موضوع هستند نه فروشندگان ( واسطه ).
  • نوع باطری دستگاه بیسیم اسباب بازی با توجه تکنولوژی امروزی باید لیتیومی LI-ion با قابلیت شارژ توسط پایه شارژ رومیزی ( استند ) و همچنین برای کاربردهای مختلف روش شارژ ثانویه از قبیل آداپتور و کابل و همچنین امکان شارژ با Port USB را دارا باشد.
  • مجهز به سیستم کد ضد شنود با امکان تغییر آن بصورت دلخواه و دستی بدون نیاز به تجهیزات جانبی دیگر، برای جلوگیری از شنود و خصوصی نمودن مکالمات.
  • میزان برد دستگاه واکی تاکی اسباب بازی که رابطه مستقیم با توان خروجی دستگاه و شرایط محیطی و … میباشد.
  • مشخصات فنی و فیزیکی مختلف از قبیل ابعاد ، رنگ ، وزن خالص و وزن ناخالص دستگاه بهمراه باطری آن.
  • متعلقات دستگاه بیسیم واکی تاکی و تنوع لوازم جانبی کاربردی، قابل اضافه نمودن به آن.
خواندن
خرید ، فروش بیسیم واکی تاکی مجاز

و در کل قابلیت های منحصر به فرد هر دستگاه بیسیم واکی تاکی از قبیل دسترسی به منوها و آپشن های دستگاه و همچنین مجهز بودن به برخی امکانات از قبیل چراغ قوه و رادیو و … است.

خواهشمند است برای خرید ، قیمت بیسیم مجاز و یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی دفتر مرکزی Ott بزرگترین عرضه کننده انواع بیسیم و واکی تاکی اسباب بازی ( مجاز ) در ایران از طریق شماره تماس های ذیل و یا بازدید از وب سایت Ott با ما در ارتباط باشید .

Website : www.ott.ir

Phone Number : ۰۲۱–۶۶۳۸۴۰۲۲