آموزش نحوه کار با بیسیم واکی تاکی طنین Tanin GP23

آموزش نحوه کار با بیسیم واکی تاکی طنین Tanin GP23

اگر اخیرا اقدام به خرید بیسیم واکی تاکی طنین Tanin GP23 نموده اید یا قصد تهیه این مدل بیسیم واکی تاکی مجاز را دارید، در این مقاله قصد داریم نحوه کار با این دستگاه بیسیم واکی تاکی را آموزش دهیم. واکی تاکی، دستگاه پرتابل و قابل حمل بوده که امواج رادیویی را به صورت دو طرفه مخابره می نماید. بیسیم واکی تاکی بهترین وسیله ارتباطی جهت برقراری ارتباط در فاصله هایی که خیلی طولانی نمی باشد، بوده که برقراری ارتباط بین افراد مختلف را فراهم می سازد. از جمله مزایای بیسیم واکی تاکی قیمت‌ اقتصادی آن می باشد نسبت به تلفن همراه بصرفه بوده و هزینه های جانبی مانند مکالمه و آبونمان را ندارد. ارتباط صوتی به صورت پایدار و بدون قعطی البته در برد مفید بیسیم واکی تاکی، از ویژگیها و مزایای واکی تاکی بوده که از آن می توان برای انواع مشاغل، شرکت های حفاظتی و تور لیدرها و خدمات گردشگری و …‌ استفاده گردد که نسبت به دیگر دستگاه های ارتباطی هزینه بصرفه تری دارد.

آموزش طریقه استفاده از بیسیم واکی تاکی

به کارگیری بیسیم واکی تاکی طنین Tanin GP23 کار بسیار آسانی می باشد و پیچیدگی خاصی ندارد و توسط تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان توانایی استفاده از بیسیم واکی تاکی را دارند و این یکی از مهمترین ویژگی ها و مزایای بیسیم واکی تاکی می باشد. البته برای شروع کار با بیسیم واکی تاکی بهتر میباشد با طریقه استفاده از بیسیم واکی تاکی آشنایی داشته باشید. آشنایی با نحوه صحیح کار با بیسیم واکی تاکی از خرابی احتمالی دستگاه جلوگیری به عمل آورده و شما را با طریقه استفاده از امکانات و آپشن های دستگاه واکی تاکی مورد نظر آشنا می سازد.

متعلقات جعبه بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدل GP23

همانطوری که در تصویر زیر ملاحظه میکنید هر دستگاه بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدل GP23 در جعبه خود دارای کلیه متعلقات جهت راه اندازی و بهره برداری را دارا بوده که شامل موارد زیر می باشد :

  • یک دستگاه بیسیم واکی تاکی مجاز
  • یک عدد باطری لیتیومی
  • آداپتور و کابل شارژر
  • پایه شارژر رومیزی
  • گیره کمری و بند آویز
متعلقات جعبه بيسيم واکی تاکی طنين Tanin GP23
متعلقات جعبه بيسيم واکی تاکی طنين Tanin GP23

آموزش راه اندازی بیسیم واکی تاکی طنین Tanin GP23

برای راه اندازی بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدل GP23 در ابتدا بعد از بازکردن جعبه دستگاه بیسیم ابتدا باطری دستگاه را بصورت کشویی از قسمت پایین به سمت بالا کشیده و در انتها با چفت شدن و شنیدن صدای کلیک قفل فلزی پایین دستگاه، باطری در جای خود قرار میگیرد و سپس با انجام همین کار بصورت بالعکس گیره کمری را در جای خود قرار میدهیم بصورتی که گیره کمری دستگاه را از قسمت بالایی بسمت پایین بصورت کشویی جا زده و در انتها لاک میشود در هر جعبه یک عدد بند آویز موجود میباشد که در صورت صلاح دید و یا نیاز میتوان از آن استفاده نمود.

خواندن
بیسیم واکی تاکی برد بالا

نحوه شارژ کردن بیسیم واکی تاکی طنین Tanin GP23

برای شارژ دستگاه سه روش مختلف وجود دارد که در ابتدا، استفاده از پایه شارژر آن میباشد بنحوی که در تصویر ملاحظه میکنید ابتدا دستگاه را بسمت عقب فشار داده و سپس با فشار عمودی دستگاه بر روی پایه شارژ کیپ میشود در روش دوم دستگاه بیسیم واکی تاکی را بدون دخالت پایه شارژر و تنها توسط شارژر آن یعنی توسط آداپتور و کابل و اتصال آن به پریز برق، میتوان شارژ نمود و در راه سوم تنها با استفاده از کابل Port USB انحصاری خود دستگاه میتوان حتی بدون دخالت دستگاه بیسیم و دیگر متعلقات و تنها با اتصال خود باتری دستگاه از طریق اتصال به هر پورت USB از قبیل پاور بانک ، شارژر فندکی خودرو و غیره شارژ نمود .

دقت شود در هنگام نیاز به شارژ دستگاه برای افزایش طول عمر باطری نسبت به خاموش نمودن دستگاه قبل از شروع عملیات شارژ اقدام گردد.

نمایش میزان شارژ باطری در بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدل Tanin GP23

با فشردن پیاپی دو مرتبه کلید پاور دستگاه، می توان میزان شارژ باتری را بصورت درصدی بر روی صفحه نمایش رویت نمود.

ترفند LOCK و UN LOCK کردن با کلید تعویض کانال بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدل GP23

با توجه به کاربردهای مختلف بیسیم واکی تاکی در برخی مواقع نیاز است برای حفظ ارتباط در یک کانال نسبت به قفل کردن همان کانال و جلوگیری از تغییر آن اقدام گردد، از این رو میتوان دستگاه بیسیم را بر روی کانال دلخواه قفل کرد تا بصورت سهوی و یا عمدی تغییر کانال صورت نگیرد .

همونطوری که ملاحظه میکنید با نگهداشتن کلید تعویض کانال به مدت ۵ ثانیه به سمت جلو ، علامت قفل بر روی صفحه نمایش بهمراه صدای BEEP نمایان میشود که بیانگر قفل شدن، کلید تعویض کانال میباشد و برای باز کردن قفل میبایست دکمه تعویض کانال را به مدت ۵ ثانیه به سمت جلو نگه داشت تا علامت کلید از روی صفحه نمایش بهمراه صدای DOUBLE BEEP حذف گردد و در این حالت دکمه تعویض کانال UN LOCK میگردد .

خواندن
بیسیم آتش نشانی

خرید اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز
جهت خرید اینترنتی بیسیم واکی تاکی مجاز طنین TANIN GP23 و لوازم جانبی از فروشگاه اینترنتی و پرداخت از طریق درگاه بانک ملت به لینک زیر مراجعه فرمایید.

نحوه عملکرد کد های ضد شنود بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدل GP23

در هر مجموعه ای که برای ارتباط بین افراد از بیسیم های واکی تاکی مجاز استفاده میگردد در برخی مواقع نیاز به ایجاد ارتباط بصورت خصوصی محسوس میباشد که این امر تنها با استفاده از کد های ضد شنود بیسیم واکی تاکی مقدور میباشد که برای فعال کردن آنها در بیسیم واکی تاکی مجاز طنین مدل GP23 بصورت دستی به این صورت عمل مینماییم که :

ابتدا برای خصوصی کردن کانال مورد نظر با دکمه تعویض کانال بالای دستگاه بر روی کانال مورد نظر رفته و دکمه _ سمت چپ دستگاه بیسیم یا همان دکمه کاهش صدای بلندگو را به مدت ۵ ثانیه نگه داشته تا کد ضد شنود بیسیم واکی تاکی طنین Tanin پیش فرض دستگاه بر روی صفحه نمایش، نمایان شود سپس با استفاده از جدول کد دفترچه دستگاه میتوان نسبت به انتخاب دلخواه یک کد اقدام نمود و با استفاده از کلید تعویض کانال بالای دستگاه کد موردنظر را انتخاب و سپس با فشردن دکمه پاور بالای دستگاه نسبت به ذخیره تغییرات اقدام نمود حال برای تنظیم هر تعداد دستگاه و کانال روش مذکور را تکرار میکنیم و در این راستا محدودیتی در تعداد کانال و حتی تعداد دستگاه وجود ندارد.

جهت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با بیسیم طنین مدل Tanin GP23 با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :
خط ویژه ۶۶۳۸۴۰۲۲-۰۲۱

تعمیر بیسیم و لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin

برای تهیه لوازم جانبی بیسیم : هندزفری بادیگاردی ، باتری بیسیم طنین ، شارژر رومیزی بیسیم ، آنتن بیسیم ، گیره کمری و خدمات پس از فروش و تعمیر بیسیم واکی تاکی طنین Tanin با دفتر مرکزی Ott تماس حاصل فرمایید.

خط ویژه ۶۶۳۸۴۰۲۲-۰۲۱