قیمت و خرید بیسیم واکی تاکی دست دوم کارکرده

بیسیم واکی تاکی دست دوم کارکرده

چنانچه قصد خرید بیسیم واکی تاکی دست دوم کار کرده را دارید باید به نکات خاصی دقت کنید تا دچار ضرر مالی و دیگر مشکلات نگردید اما این نکات چه هستند؟ در این مقاله به باید و نباید های خرید بیسیم واکی تاکی کارکرده می پردازیم.

بیسیم واکی تاکی دست دوم

برخی افراد عقیده‌ای بر خرید بیسیم واکی تاکی نو ندارند و خرید بیسیم استوک را به نو ترجیح می دهند. اما خرید بیسیم واکی تاکی دست دوم می تواند باعث بروز مشکلاتی شود که بعضی از این مشکلات می تواند برای فرد دردسرساز باشد و بسیاری از افراد از این مشکلات بی اطلاع هستند. در ادامه به شرح این معایب و مشکلات خواهیم پرداخت.

بیسیم واکی تاکی غیرمجاز

از مهم ترین معایب خرید بیسیم واکی تاکی دست دوم کارکرده عدم آگاهی از مجاز بودن دستگاه بیسیم مورد نظر می باشد. بسیاری از مدل های بیسیم واکی تاکی که بصورت کارکرده در سایت ها و اپلیکیشن ها به فروش گذاشته می شوند، غیرمجاز بوده و خرید و استفاده از این قبیل بیسیم ها غیرقانونی می باشد و با توجه به اینکه بیسیم واکی تاکی غیر مجاز باعث اختلال در فرکانس رادیویی کشور می گردد، استفاده کننده از آن طبق قانون مجرم شناخته می شود و اگر در حین استفاده توسط ماموران رویت گردد، می تواند برای فرد مشکلاتی مانند جزای نقدی و حبس را در بر داشته باشد.

خواندن
مجازات بیسیم های غیرمجاز

کلیه بیسیم های واکی تاکی عرضه شده در Ott دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشند و استفاده از این مدل ها برای عموم مردم بلامانع می باشد.

احتمال خرابی بیسیم واکی تاکی کارکرده

لوازم الکترونیکی بسیار حساس می باشند، ضربه و آب می تواند دچار خرابی در دستگاه های الکترونیکی گردد و اینکه فرد قبلی استفاده کننده از بیسیم، چطور از دستگاه خود مراقبت نموده ما از آن اطلاعی نداریم. حتی ممکن است دستگاه بیسیم توسط تعمیرکاران غیرمجرب باز و تعمیر شده باشد و دستگاه دچار مشکلاتی شده باشد که در دراز مدت خود را نشان دهند. یکی از اجزای بیسیم واکی تاکی باتری آن بوده که دارای عمر مفیدی نیز می باشد. چنانچه از دستگاه بیسیم بسیار استفاده شده باشد باتری آن باید تعویض گردد و ممکن است حتی باتری مدلی که شما خریده اید در بازار یافت نگردد.

عدم وجود گارانتی بیسیم واکی تاکی کارکرده

اکثر بیسیم های واکی تاکی کارکرده فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و در صورت خرابی دستگاه، چاره ای جز به دور انداختن آن وجود ندارد. کلیه بیسیم های واکی تاکی مجاز که بصورت نو به فروش می رسند دارای گارانتی معتبر بوده و کلیه لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مانند باتری بیسیم ، شارژر، هندزفری و … عرضه می گردد. بنابراین توصیه می گردد بیسیم واکی تاکی نو تهیه نمایید تا خیالتان آسوده گردد.

خواندن
نگهداری صحیح بیسیم واکی تاکی

قیمت بیسیم واکی تاکی کارکرده و دست دوم

اینکه بسیاری از افراد تمایل به خرید بیسیم واکی تاکی کارکرده دارند قیمت پایین آن می باشد، اما چون افراد از قیمت بیسیم واکی تاکی اطلاعی ندارند ممکن است مورد سوء استفاده و کلاه برداری واقع شوند و حتی بیسیم واکی تاکی کارکرده (استوک) را گران تر از مدل آکبند آن خریداری نمایند. انواع بیسیم واکی تاکی مجاز دارای قیمت های مناسب و ارزان می باشند و چنانچه شما از شرکت معتبری اقدام به خرید نمایید ضمانت خرید با نازلترین قیمت میباشد.

امکان سرقتی بودن بیسیم واکی تاکی

از دیگر مشکلات خرید بیسیم واکی تاکی دست دوم کارکرده، امکان دزدی بودن آن است زیرا سریال دستگاه های سرقتی همگی در سامانه پلیس ثبت می گردند. متاسفانه اکثر مدل های بیسیم واکی تاکی کارکرده فاقد جعبه و فاکتور فروش می باشند که این موارد احتمال دزدی بودن بیسیم واکی تاکی را افزایش می دهد.

مدل های بیسیم واکی تاکی مجاز
مدل های بیسیم واکی تاکی مجاز

بیسیم واکی تاکی تقلبی

چنانچه با دستگاه بیسیم واکی تاکی و مدل های آن آشنایی ندارید بهتر است از خرید بیسیم دست دوم منصرف شوید زیرا به دلیل تشابه بیسیم فیک با اصل آن، ممکن از دچار مشکل شوید و مدل فیک را جای اصل خریداری نمایید. تفاوت های بیسیم واکی تاکی فیک با اصل توسط افراد تازه کار قابل تشخیص نمی باشد.