بیسیم واکی تاکی ارزان
بیسیم واکی تاکی ارزان

بیسیم واکی تاکی ارزان

بیسیم واکی تاکی ارزان انواع مختلفی دارد که با توجه به مشخصات فنی و فیزیکی و امکانات جانبی قیمت بیسیم واکی تاکی متفاوت بوده و می‌توانید متناسب با نیاز خود انواع بیسیم ارزان را خریداری نمایید. با توجه به هزینه مورد نظر ارزان بودن و در عین حال با کیفیت بودن بیسیم برای شما حائز اهمیت است. بیسیم واکی تاکی مجاز برای هتل‌ها ، رستوران‌ها ، کافه‌ها ، تالارها ، بیمارستان‌ها و کسب و کارهای مختلف صنعتی ، تولیدی ، تجاری ، انبارها و شرکت‌ های خصوصی قابل تهیه و استفاده است. اغلب اوقات در پی آن هستید بیسیم واکی تاکی ارزان و با کیفیت را یکجا خریداری کنید بطوریکه بتواند جوابگوی بیشتر خواسته‌های شما باشد.
در ضمن بسیاری از مراکز تفریحی و تجاری نیازمند خرید بیسیم واکی تاکی مجاز هستند. بسیاری هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره ای و مراکز تجاری و اداری نیازمند تهیه بیسیم واکی تاکی مجاز با بهترین کیفیت هستند.

بیسیم ارزان واکی تاکی مجاز :

چرا مجاز بودن بیسیم بسیار مهم است؟ چرا که برای استفاده از برخی بیسیم‌ها که به آنها بیسیم حرفه‌ای می‌گویند، نیاز به اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد. شما حتی برای خرید و عرضه بیسیم‌های حرفه‌ای نیز نیاز به اخذ مجوز دارید، در صورت استفاده و بهره برداری بدون اخذ مجوز مشمول مجازات و پیگرد قانونی خواهید شد.
بیسیم مجاز به دستگاهی گفته میشود که دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشد در غیر اینصورت دستگاه مورد نظر غیرمجاز میباشد و هرگونه خرید ، فروش و استفاده از آن مشمول پیگرد قانونی میباشد. همچنین بهره بردار برای استفاده از بیسیم مجاز نیز باید دارای مجوز بهره برداری از سازمان تنظیم مقررات باشد. حال برخی از اشخاص حقیقی  و حقوقی و کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای پیشبرد اهداف و ارتباط پرسنل اداری و اجرایی خود نیازمند استفاده از دستگاه بیسیم واکی تاکی میگردند که با توجه به صلاحیت آنها امکان اخذ مجوز برای بیسیم های حرفه ای وجود ندارد و در نتیجه برای تامین نیاز آنها تنها میتوانند از واکی تاکی های مجاز که خود دستگاه برای استفاده عمومی دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میباشد استفاده نمایند که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانند بر روی لینک واکی تاکی مجاز کلیک نمایند.
بیسیم در ایران اغلب در دو باند فرکانسی UHF ( ۴۰۰ – ۴۷۰ ) مگا هرتز  و VHF ( ۱۳۶ – ۱۷۴ ) مگا هرتز به بازار عرضه می‌گردد، و بهره برداری از آنها بدون داشتن مجوز سازمان تنظیم مقررات ، غیرقانونی می‌باشد.
بیسیم های واکی تاکی مجاز دارای مجوز تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات میباشند و برخی افراد سودجو با استفاده از عدم اطلاع بهره برداران نسبت به فروش غیرقانونی برخی از بیسیم های غیرمجاز از قبیل: بیسیم واکی تاکی غیرمجاز موتورولا مدل MT777 , MT888 و بیسیم واکی تاکی غیرمجاز کنوود KENWOOD مدل ۳۱۰۷ , ۳۲۰۷ و یا انواع بیسیم واکی تاکی غیرمجاز باوفنگ BAOFENG میکنند که تهیه ، عرضه و خرید و فروش و هرگونه بهره برداری از آنها در ایران ممنوع است و پیگرد قانونی داشته و مجازات حبس و پرداخت نقدی، در پی خواهد داشت و برای دریافت اطلاعات بیشتر برای مقایسه بیسیم واکی تاکی مجاز و غیر مجاز کلیک نمایید.
همچنین کاربران محترم می‌توانند برای اطمینان از مجاز بودن بیسیم واکی تاکی مجاز ، جهت استعلام به وب‌سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی  ( www.cra.ir  )  مراجعه و پس از حصول اطمینان از دارا بودن مجوز تایید نمونه دستگاه بیسیم اقدام به خرید نمایند.
بیسیم ارزان
بیسیم واکی تاکی ارزان

بیسیم ارزان ، انواع بیسیم واکی تاکی ارزان براساس امکانات و مشخصات فنی و فیزیکی :

بیسیم مجاز انواع مختلف و قابلیت‌های متفاوتی را دارا میباشند و این بستگی به نوع نیاز و درخواست شما و یا سازمان شما دارد. هرچه میزان کارایی و امکانات بیسیم واکی تاکی افزایش یابد، مشخص است که قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. به طور مثال اگر شما در صنعت فعالیت دارید و یا برای یک محیط اداری و کارگاهی نیاز به بیسیم دارید، پس می‌توانید مدلهای مختلف بیسیم ارزان را تهیه نمایید.
با توجه به تنوع مشخصات فنی و فیزیکی و همچنین امکانات و لوازم جانبی انواع بیسیم واکی تاکی مجاز، قیمت عرضه بیسیم واکی تاکی مجاز متغیر بوده و این امر به نیاز و کاربرد کاربر و یا مجموعه مورد استفاده بیسیم و یا همچنین آپشن های دستگاه بیسیم دارد که در ذیل برخی از این آپشن‌ها و امکانات متفاوت را با شما مرور خواهیم کرد :
  • تعداد کانال ( فرکانس ) :
خواندن
بیسیم واکی تاکی برد بالا
تعداد کانال ها معمولا به دو دسته ۱۶ و ۳۵ کانال برای طبقه بندی ارتباط بین پرسنل در بخشها ، معاونت و یا قسمتهای مختلف در مجموعه و یا سازمان و یا حتی کسب و کارهای کوچک و بزرگ تقسیم بندی میشود.
  • ظرفیت باتری ( میزان شارژ باطری ) :
انواع دستگاه های بیسیم واکی تاکی با توجه به مشخصات فنی و فیزیکی دارای انواع مختلف باتری میباشند که دارای ظرفیت ذخیره مختلف انرژی در خود میباشند که معمولا از ۱۳۰۰ میلی آمپر تا ۲۲۰۰ میلی آمپر تقسیم بندی میشوند که بهره بردار بنا به نیاز و نوع کاربرد خود از بیسیم نسبت به ضریب اهمیت این موضوع دستگاه بیسیم خود را انتخاب میکند.
  • صفحه نمایش :
بیسیم واکی تاکی به دو دسته دارای صفحه نمایش و فاقد صفحه نمایش تقسیم میگردند که خود صفحه نمایش نیز به دو دسته LCD , LED (SEVEN SEGMENT)  تقسیم بندی میگردند.
وجود صفحه نمایش امکانات بسیار زیادی را به بهره دار و یا کاربر دستگاه بیسیم واکی تاکی میدهد از جمله نمایش کانال ارتباطی ، میزان ذخیره باتری و دسترسی به منوها و تغییر برخی از امکانات دستگاه بیسیم واکی تاکی .
  • ابعاد و وزن دستگاه بیسیم واکی تاکی :
خواندن
درباره بیسیم
یکی از مهمترین نکات مورد نظر در انتخاب یک بیسیم واکی تاکی ارزان ابعاد و وزن دستگاه بیسیم بهمراه باطری آن میباشد و دیگر نکته مورد اشاره سایز و نوع آنتن دستگاه بیسیم میباشد.
ابعاد دستگاه بصورت طول ، عرض و ضخامت با مقیاس میلیمتر میباشد و وزن دستگاه عددی با مقیاس گرم و سایز آنتن دستگاه ( طول آنتن ) با مقیاس میلیمتر میباشد.
  • نحوه شارژ دستگاه بیسیم واکی تاکی :
تمامی دستگاه های بیسیم واکی تاکی دارای قابلیت شارژ توسط پایه شارژر رومیزی ( استند رومیزی ) میباشند اما در برخی دستگاههای واکی تاکی امکان شارژ ثانویه توسط Port USB و یا Port Android که امکان شارژ دستگاه بیسیم با پاور بانک و … را فراهم خواهد ساخت دارند.
  • استانداردهای دستگاه بیسیم واکی تاکی :
دستگاه بیسیم واکی تاکی به دو دسته دارای استاندارد IP و یا فاقد آن تقسیم بندی میگردند.
استاندارد IP بستگی به میزان مقاومت دستگاه در برابر گردوغبار ، ضربه رطوبت میباشد.
  • امکانات جانبی بیسیم واکی تاکی :
برخی از امکانات جانبی دستگاه بیسیم واکی تاکی را میتوان به شرح چراغ قوه و رادیو موج اف ام آن اشاره کرد.