• تهران ، میدان جمهوری ، برج سهیل ، واحد 608
  • 22 40 38 66 - 021 | خط ویژه
فهرست اصلی


قالب فلزی روفیکس

قالب-فلزی-روفیکس

قیمت خالص هر مترمربع قالب فلزی روفیکس ( درب کارخانه ) :

۲۰۵/۰۰۰ ریال

بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده

شرکت مهندسی عمران تجارت تیوا

شرکت مهندسی عمران تجارت تیوا تنها مجری تخصصی قالب فلزی روفیکس در ایران با ۱۷ سال سابقه درخشان در زمینه های مختلف ساختمانی، عمرانی و پروژه های خاص در زمینه قالب فلزی روفیکس در ایران .

تنها تولید کننده قالب فلزی روفیکس در ایران شرکت تکنو خلاق بوده که در سال ۱۳۹۳ منحل گردیده است و هم اکنون دیگر تولید کنندگان با توجه به تشابه اسمی خود با نام تجاری تکنو خلاق، خود را مجری و تولید کننده این محصول با سابقه اجرایی طولانی مینامند که هیچ کدام دارای وجه حقوقی، آدرس و یا دفتر مرکزی جهت عرضه و فروش این محصول را ندارند که خود باعث میشود که سوالاتی در خصوص مقایسه کیفیت محصول عرضه شده با محصول اصلی ( شرکت تکنو خلاق ) پیش آید.

معرفی مشخصات و معایب

معرفی قالب فلزی روفیکس ( تنها نقش قالب یکبار مصرف داشته و هیچگونه نقش سازه ای در محاسبات سازه ندارد )
معرفی برخی از معایب قالب فلزی روفیکس
معرفی روش های جایگزین بهینه
مقایسه قیمت تمام شده و روش های اجرایی بهتر نسبت به قالب فلزی روفیکس

اجرای سقف روفیکس

قالب فلزی مشبک روفیکس
چکیده
امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه روز افزون شهر و شهر سازی و همچنین نیاز به افزایش سرعت و ایمنی در کار و کاهش زمان و هزینه ها در سازه های مختلف، اینک به بررسی یکی از مصالح ساختمانی که توانایی و اصلاح روشهای سنتی گذشته ( از قبیل تیرچه بلوک ) و برآورده کردن نیازها، تحت عنوان قالب فلزی مشبک روفیکس ( که تنها نقش قالب برای نگهداری بتن تر را داراست و هیچگونه نقش سازه ای برای محاسب را نداشته )  می پردازیم .
با استفاده از این قالب امکان بتن ریزی و اجرای همزمان تمامی طبقات و عدم نیاز به شمع، جک و حذف قالب بندی ( نسبت به روشهای سنتی سقفهای تیرچه بلوک ) را می توان بدون استفاده از نیروی ماهر برآورده نمود. این امتیاز جهت سرعت بخشیدن به پیشرفت کار تاثیر بسزایی دارد. در ضمن می توان به تمامی طبقات به صورت کاملاً ایمن دسترسی داشت و خطر سقوط مصالح و یا افراد را به حداقل رساند .
از دیگر مزایای استفاده از این روش سبکی بیش از %۵۰ سقف کار شده ( مرکب یا کامپوزیت ) توسط قالب فلزی مشبک روفیکس نسبت به سقفهای سنتی از قبیل تیرچه بلوک است که حدوداً موجب %۴۰ کاهش وزن مرده ساختمان و %۲۰ کاهش مصرف مصالح فولادی در اسکلت سازه میشود .
لازم بذکر است وزن تمام شده سقف مرکب ( کامپوزیت ) با سقف عرشه فولاد برابر میباشد .

مطالب مرتبط :