• تهران ، میدان جمهوری ، برج سهیل ، واحد 608
  • 22 40 38 66 - 021 | خط ویژه
فهرست اصلی


قالب فلزی روفیکس

قالب فلزی روفیکس - قالب فلزی روفیکس
قالب فلزی مشبک روفیکس 300x130 - قالب فلزی روفیکس

قیمت خالص هر مترمربع قالب فلزی روفیکس ( درب کارخانه ) :

۲۰۵/۰۰۰ ریال

بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده

گروه تخصصی otiX

گروه تخصصی otiX تنها مجری تخصصی قالب فلزی روفیکس در ایران با ۱۷ سال سابقه درخشان در زمینه های مختلف ساختمانی، عمرانی و پروژه های خاص در زمینه قالب فلزی روفیکس در ایران .

تنها تولید کننده قالب فلزی روفیکس در ایران شرکت تکنو خلاق بوده که در سال ۱۳۹۳ منحل گردیده است و هم اکنون دیگر تولید کنندگان با توجه به تشابه اسمی خود با نام تجاری تکنو خلاق، خود را مجری و تولید کننده این محصول با سابقه اجرایی طولانی مینامند که هیچ کدام دارای وجه حقوقی، آدرس و یا دفتر مرکزی جهت عرضه و فروش این محصول را ندارند که خود باعث میشود که سوالاتی در خصوص مقایسه کیفیت محصول عرضه شده با محصول اصلی ( شرکت تکنو خلاق ) پیش آید.

معرفی مشخصات و معایب

معرفی قالب فلزی روفیکس ( تنها نقش قالب یکبار مصرف داشته و هیچگونه نقش سازه ای در محاسبات سازه ندارد )
معرفی برخی از معایب قالب فلزی روفیکس
معرفی روش های جایگزین بهینه
مقایسه قیمت تمام شده و روش های اجرایی بهتر نسبت به قالب فلزی روفیکس

اجرای سقف روفیکس

قالب فلزی مشبک روفیکس
چكيده
امروزه با توجه به پيشرفت و توسعه روز افزون شهر و شهر سازي و همچنين نياز به افزايش سرعت و ايمني در كار و كاهش زمان و هزينه ها در سازه هاي مختلف، اينك به بررسي يكي از مصالح ساختماني كه توانايي و اصلاح روشهاي سنتي گذشته ( از قبیل تیرچه بلوک ) و برآورده كردن نيازها، تحت عنوان قالب فلزي مشبك روفيكس ( که تنها نقش قالب برای نگهداری بتن تر را داراست و هیچگونه نقش سازه ای برای محاسب را نداشته )  مي پردازيم .
با استفاده از اين قالب امكان بتن ريزي و اجرای همزمان تمامی طبقات و عدم نياز به شمع، جك و حذف قالب بندي ( نسبت به روشهای سنتی سقفهای تیرچه بلوک ) را مي توان بدون استفاده از نيروي ماهر برآورده نمود. اين امتياز جهت سرعت بخشيدن به پيشرفت كار تاثير بسزايي دارد. در ضمن مي توان به تمامي طبقات به صورت كاملاً ايمن دسترسي داشت و خطر سقوط مصالح و يا افراد را به حداقل رساند .
از ديگر مزاياي استفاده از اين روش سبكي بيش از %۵۰ سقف كار شده ( مرکب یا کامپوزیت ) توسط قالب فلزي مشبك روفيكس نسبت به سقفهاي سنتی از قبیل تیرچه بلوک است كه حدوداً موجب %40 كاهش وزن مرده ساختمان و %20 كاهش مصرف مصالح فولادي در اسكلت سازه ميشود .
لازم بذکر است وزن تمام شده سقف مرکب ( کامپوزیت ) با سقف عرشه فولاد برابر میباشد .

مطالب مرتبط :

Call Now Button
جشنواره فروش ویژه : با خرید هر دستگاه واکی تاکی طنین Tanin یک هندزفری بادیگاردی هدیه بگیرید.خرید آنلاین
+ +