معرفی لوازم جانبی و متعلقات بیسیم واکی تاکی

معرفی لوازم جانبی و متعلقات بیسیم واکی تاکی

معرفی لوازم جانبی و متعلقات بیسیم واکی تاکی

لوازم جانبی و متعلقات بیسیم واکی تاکی از اهمیت بالایی برخوردار است و کار با دستگاه بیسیم واکی تاکی را راحت تر می کند. بطور مثال استفاده از هندزفری بادیگاردی در مشاغلی که فرد احتیاج به حرکت آزادانه دست خود دارد مانند مامورین امنیتی ، پرسنل حفاظتی و مراقبتی و … بسیار کاربردی می باشد. در این مقاله به معرفی لوازم جانبی و متعلقات بیسیم واکی تاکی می پردازیم.

هندزفری بیسیم واکی تاکی

می توان گفت از کاربردی ترین لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی ، هندزفری مخصوص بیسیم می باشد که در مشاغل مختلف کاربرد های فراوانی دارد. مهم ترین مزیت هندزفری، آزادی دست در حین مکالمه می باشد که در بسیاری از مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از دیگر کاربردهای هندزفری مخصوص بیسیم واکی تاکی می توان به این نکته اشاره داشت که ممکن است پیش بیاید که قصد داشته باشید که شخصی مکالمات فرد ارسال کننده پیام را نشنود و یا اینکه پخش صدای بیسیم در محیط عمومی باعث آزار دیگران بشود، در اینجاست که هندزفری مخصوص واکی تاکی به یاری شما می آید.

هندزفری بیسیم شامل مدل های مختلفی مانند : هندزفری بادیگاردی، هندزفری حلزونی، هندزفری بادیگاردی شلنگی، هندزفری خلبانی، هندزفری بادیگاردی VOX، هندزفری بادیگاردی حنجره ای، هندزفری مشتی و … می باشد.

لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز
لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز

آنتن بیسیم واکی تاکی

آنتن بیسیم یکی از اصلی ترین قطعات بیسیم واکی تاکی به شمار می رود که در آنتن دهی بیسیم نقش اصلی را ایفا می‌کند و در بعضی از نمونه های بیسیم واکی تاکی بلند و منعطف بوده و جنس آن از نوع پلاستیک نرم می باشد، که بلند بودن آن تاثیر مستقیمی در آنتن دهی دستگاه داشته و منعطف بودن آن از شکستن آنتن و صدمه به آن جلوگیری می نماید.

خواندن
چرا بیسیم واکی تاکی مجاز

باطری بیسیم واکی تاکی

از مهم ترین قطعات سخت افزاری بیسیم واکی تاکی باطری آن می باشد. از آنجا که نیروی دستگاه بیسیم توسط باطری تامین می گردد از همین روی، باطری جز قطعات حیاتی برای بیسیم به شمار می رود.

نسل جدید باطری بیسیم واکی تاکی از نوع لیتیوم یونی LI-ion بوده و نسبت به نسل قدیم باطری های واکی تاکی که از نوع نیکل کادمیومی بود، عمر طولانی تر و ماندگاری شارژ بالاتری نیز دارند.

پایه شارژر رومیزی (استند)

از دیگر لوازم جانبی می توان به پایه شارژر رومیزی یا استند اشاره داشت. استند رومیزی دستگاه بیسیم را بصورت ایستاده شارژ می نماید. پایه شارژر رومیزی بیسیم باعث میشود دستگاه بر روی میز یا هر سطح دیگری به علت صفحه صد لغزش زیر بدنه پایه شارژر، لیز نخورده و در جای خود محکم می ایستد.

کابل USB

یکی از لوازم جانبی پرکاربرد در بیسیم های واکی تاکی مجاز، کابل USB می باشد که در صورت اضطرار در شارژ باطری واکی تاکی و نبود برق، می توان توسط پاور بانک و یا شارژر فندکی خودرو، بیسیم را شارژ نمود.

لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز
لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز

گیره کمری

از جمله لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی، گیره کمری می باشد. در برخی از مشاغل نیاز به آزاد بودن دستان می باشد که گیره کمری با اتصال دستگاه بیسیم به کمربند یا شلوار و یا هر جایی از لباس که حرکت دست ها را محدود نکند، این امر را محقق می نماید. گیره کمری به وسیله پین یا پیچ به بدنه دستگاه بیسیم متصل می گردد و می توان بصورت دلخواه بر روی دستگاه بیسیم متصل نمود و در صورت عدم نیاز به آن، می توان از بدنه بیسیم جدا نمود.

خواندن
بیسیم واکی تاکی از چه قطعاتی ساخته می شود؟

قاب

از دیگر لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی، قاب می باشد.‌ بدنه و قاب بیسیم واکی تاکی از نوع پلاستیک با کیفیت می باشد ولی با این حال بر اثر ضربات سنگین ممکن است قاب دستگاه دچار شکستگی شود که توسط تکنسین های واحد تعمیرات بیسیم واکی تاکی مجاز، تعویض می گردد.

آداپتور شارژر

آداپتور شارژر از دیگر لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز بوده که شارژ باطری دستگاه بیسیم واکی تاکی را میسر می سازد. این آداپتور بر اساس مدل و برند دستگاه بیسیم می تواند از نوع پرسی و یا خروجی USB نیز باشد. آداپتور شارژر بی‌سیم بر اساس مدل دستگاه، دارای آمپر و توان خاص آن باطری می باشد.

بند آویز

از دیگر متعلقات بیسیم واکی تاکی مجاز، می توان از بند آویز نام برد. بند آویز به راحتی به بدنه دستگاه بیسیم وصل شده و در هر چه بهتر نگه داشته شدن دستگاه در دستان کمک کرده و همچنین اگر در دور مچ پیچیده شود از به سرقت رفتن بیسیم نیز جلوگیری می نماید.

تعمیر بیسیم و لوازم جانبی بیسیم واکی تاکی مجاز

برای تهیه لوازم جانبی بیسیم : هندزفری بادیگاردی ، باطری بیسیم ، شارژر رومیزی و مسافرتی بیسیم ، آنتن بیسیم ، گیره کمری و خدمات پس از فروش و تعمیر بیسیم واکی تاکی مجاز با دفتر مرکزی Ott تماس حاصل فرمایید.

خط ویژه ۶۶۳۸۴۰۲۲-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *