شرکت ساختمانی

شرکت ساختمانی

پیمان مدیریت

Ott با ۲۵ سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان و پروژه های خاص عمرانی آمادگی ارایه کلیه خدمات مهندسی و پیمان مدیریت به اشخاص حقیقی و حقوقی دارد، فلذا با توجه به تعهدات، خلاقیت و الگوهای کاربردی منحصر به فرد طراحان و مجریان این مجموعه، اطلاعات فنی و جزئیات هر پروژه مختص همان پروژهه میباشد و در این سایت تنها به معرفی کلی برخی از کارهای انجام گرفته توسط این شرکت پرداخته میشود و بدینوسیله از آن مقام عالی قدر درخواست میگردد جهت دریافت پیشنهادات سازنده تر برای پیشبرد اهداف متعالی پروژه مورد نظر از طریق لینک تماس با ما در وب سایت Ott با ما تماس بگیرید .

نوسازی و بازسازی

Ott با ۲۵ سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان و پروژه های خاص از جمله نوسازی و بازسازی و عمرانی آمادگی ارایه کلیه خدمات مهندسی به اشخاص حقیقی و حقوقی دارد،

فلذا با توجه به تعهدات، خلاقیت و الگوهای کاربردی منحصر به فرد طراحان و مجریان این مجموعه، اطلاعات فنی و جزئیات هر پروژه مختص همان پروژه میباشد

و در ذیل تنها به معرفی کلی برخی از کارهای انجام گرفته توسط این شرکت میباشیم و بدینوسیله از آن مقام عالی قدر درخواست میگردد جهت دریافت پیشنهادات سازنده تر برای پیشبرد اهداف متعالی پروژه مورد نظر از طریق لینک تماس با ما در وب سایت رسمی شرکت مهندسی عمران تجارت تیوا با ما تماس بگیرید .

Steel Building Repair 650x433 - شرکت ساختمانی

فونداسیون – اجرای فونداسیون

اجرای انواع فونداسیون ( پی )  :

فونداسیون منفرد – فونداسیون نواری – فونداسیون رادیه

دیوار بتنی

دیوار بتنی ( برشی  حائل ) :

دیوار بتنی یکطرفه و دو طرفه :

دیوار برشی

با نیروهای جانبی مؤثر بر یک سازه ( در اثر باد یا زلزله ) به طرق مختلف مقابله می شود که اثر زلزله بر ساختمانها از سایر اثرات وارد بر آنها کاملا متفاوت می باشد . ویژگی اثر زلزله در این است که نیروهای ناشی از آن به مراتب شدیدتر و پیچیده تر از سایر نیروهای مؤثر می باشند . عناصر مقاوم در مقابل نیروهای فوق شامل قاب خمشی ، دیوار برشی و یا ترکیبی از آن دو می باشند . استفاده از قاب خمشی به عنوان عنصر مقاوم در مقابل نیروهای جانبی بخصوص اگر نیروهای جانبی در اثر زلزله باشند احتیاج به جزئیات خاصی دارد…

اجرای دیوار بتنی
دیوار بتنی

اسکلت فلزی

سازه های فلزی – اسکلت فلزی  ( Steel Structures ) :

ساختمان های اسکلت فلزی :

در این نوع ساختمان ها برای ساختن ستون ها و پل ها از پروفیل های فولادی استفاده می شود. در کشور ما معمولا ستون ها را از تیر آهن های I دوبل یا بال پهن های تکی استفاده می نمایند، و همچنین برای اتصالات از نبشی و تسمه و برای زیستون ها از صفحه فولادی استفاده می شود، و معمولا دو قطعه را به وسیله جوش به همدیگر متصل می نمایند. سقف این نوع ساختمان ها ممکن است تیرآهن و طاق ضربی باشد، و یا از انواع سقف های دیگر از قبیل تیرچه بلوک و غیره استفاده گردد.برای پارتیشن بندی می توان از انواع آجر و یا قطعات گچی و یا چوب و یا سفال های تیغه ای استفاده کرد.

اجرای اسکلت بتنی
اسکلت بتنی در ساختمان

اسکلت فلزی

سازه های فلزی – اسکلت فلزی  ( Steel Structures ) :

ساختمان های اسکلت فلزی :

در این نوع ساختمان ها برای ساختن ستون ها و پل ها از پروفیل های فولادی استفاده می شود. در کشور ما معمولا ستون ها را از تیر آهن های I دوبل یا بال پهن های تکی استفاده می نمایند، و همچنین برای اتصالات از نبشی و تسمه و برای زیستون ها از صفحه فولادی استفاده می شود، و معمولا دو قطعه را به وسیله جوش به همدیگر متصل می نمایند. سقف این نوع ساختمان ها ممکن است تیرآهن و طاق ضربی باشد، و یا از انواع سقف های دیگر از قبیل تیرچه بلوک و غیره استفاده گردد.برای پارتیشن بندی می توان از انواع آجر و یا قطعات گچی و یا چوب و یا سفال های تیغه ای استفاده کرد.

اجرای اسکلت فلزی

سازه بتنی ( اسکلت بتنی ) :

اجرای سازه اسکلت بتنی

که عبارت است از فونداسیون، ستون – تیرها و سقف که تقریبا در تمام سازه های بتنی مشترک و نحوه اجرای مشابهی دارد.

اجرای اسکلت بتنی
اسکلت بتنی در ساختمان

اجرای سقف کرومیت

سقف کرومیت چیست ؟

در سیستم سقف کرومیت از تیرچه های فولادی با جان باز ( تیرچه کرومیت ) در ترکیب با بتن استفاده می شود . برای پر کردن فضای خالی بین تیرچه ها از قالب های ثابت مانند بلوک های سیمانی، پلی استایرن، طاق ضربی، قالب های موقت فولادی (کامپوزیت) و یا یک پر کننده سبک دیگر استفاده می شود.

اجرای سقف کرومیت ساختمان
اجرای سقف کرومیت

اجرای سقف کامپوزیت

سقف مرکب ( کامپوزیت ) در سازه های فلزی

سقف های کمپوزیت سقفهایی هستند که ترکیبی از فولاد و بتن برای اینکه یکپارچگی این سقف رعایت شوند از برشگیر (نبشی)استفاده می شود که این نبشی با بتن درگیری ایجاد کرده و یکپارچگی درست می کند و چون تیرهای فرعی کمپوزیت به علت گیردار بودن تیرهای اصلی و با توجه به لنگر پوش (لنگر زلزله) بتن روی تیرهای اصلی نمی تواند بهه مقاومتش کمک کند.

اجرای سقف عرشه فولاد

سقف عرشه فولادی ( steel deck ) :

سیستم سقفهای مرکب عرشه فولادی یکی از فناوریهای نوین در اجرای سقف در اسکلت های فولادی و بتنی می باشد که ابتدا در سال ۱۸۲۰ توسط مهندس و معماری به نام هنری پالمر در ساختمان بوسیله کنگره ای کردن ورق گالوانیزه مورد استفاده قرار گرفت.

عرشه فولاد ساختمان
اجرای سقف عرشه فولاد

اجرای سقف روفیکس

قالب فلزی مشبک روفیکس

امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه روز افزون شهر و شهر سازی و همچنین نیاز به افزایش سرعت و ایمنی در کار و کاهش زمان و هزینه ها در سازه های مختلف، اینک به بررسی یکی از مصالح ساختمانی که توانایی و اصلاح روشهای سنتی گذشته ( از قبیل تیرچه بلوک ) و برآورده کردن نیازها، تحت عنوان قالب فلزی مشبک روفیکس ( که تنها نقش قالبب برای نگهداری بتن تر را داراست و هیچگونه نقش سازه ای برای محاسب را نداشته )  می پردازیم .

سقف روفیکس
اجرای سقف روفیکس

اجرای سقف گنبد

Ott پیشرو در امر اجرای سازه های خاص با قالب فلزی روفیکس به شرح ذیل آمادگی همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد :

اجرای سطوح قوسی و یا خاص :

اجرای سقف گنبد
سطوح قوسی و یا منحنی
گنبد
استخر
راه پله دوار

اجرای سقف گنبد ساختمان
اجرای سقف گنبد

اجرای سقف کوبیاکس (یوبوت)

سقف کوبیاکس

مفهوم کوبیاکس

اساس طراحی تکنولوژی Cobiax مبنی است بر سقف سازه ای با ویژگی «سقف دال ۲ طرفه» مشابه سقف های بتنی دال ۲ طرفه مرسوم با این تفاوت که هسته بتن مرکزی در محل هایی که کاربرد سازه ای ندارد با گوی های توخالی جایگزین می گردد. (جنس این گوی ها پلی اتیلن بازیافت یا پلی پروپیلن می باشد)

بدین صورت که این گوی ها در حدفاصل مش های میلگردی بالا و پایین قرار می گیرند. با توجه به اینکه در دال های بتنی ۲ طرفه مشکل تحمل نیروی برشی وجود ندارد، مشکل طراحی این نوع سقف بر مبنای حذف قسمتی از بتن میانی و ایفای عملکرد دال ۲ طرفه می باشد.

اجرای سقف کوبیاکس یوبوت
اجرای سقف کوبیاکس یوبوت

بتن ماله پروانه ای ( اکسپوز )

بتن ماله پروانه ای – بتن اکسپوز – کف ماله پروانه ای – کف اکسپوز – بتن سخت – کف سخت – هاردنر –بتن رنگی – کفسازی – بتن اپوکسی – کف اپوکسی – رویه اپوکسی – تراز لیزری – ماله هلیکوپتری – بتن کف با ماله پروانه

بتن ماله پروانه ای
بتن ماله پروانه ای اکسپوز در ساختمان

کلینیک نما طراحی و اجرای نما

Ott مجری تخصصی اجرای نما های سیمانی ( کلاسیک و مدرن ) ، سطوح قوسی و یا اشکال خاص  و منحصر به فرد با ۱۵ سال سابقه در صنعت ساختمان و پروژه های خاص عمرانی در ایران.

طراحی و اجرای نمای سیمانی ( کلاسیک و مدرن )

از قبیل : آستر ، نرمه ، شسته ، چکشی ، رومی ، ستون و سر ستون ، لیسه ای ، اره ای ، تگری ، قلمدانی و …

دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی ، خانگی ، اداری و تجاری با بهره گیری از کارشناسان و طراحان باتجربه و تحصیلکرده با استفاده از متد روز

محوطه سازی و فضای سبز

روند اجرایی  فعالیت این شرکت در ضمینه محوطه سازی و فضای سبز شامل موارد زیر میباشد:

 • بازدید و مشاوره

 • عقد قرارداد

 • نقشه برداری از محل پروژه (در صورت نیاز)

 • طراحی فاز ۱ : شامل طراحی اولیه بصورت اتود دستی / اسکیس / راندو

 • طراحی فاز ۲ :شامل طراحی دو بعدی (اتوکد) طرح تایید شده توسط کارفرما در فاز ۱ بصورت پلان اجرایی

 • طراحی فاز ۳: شامل طراحی سه بعدی بصورت پیش فرض قبل از اجرا که کارفرما با تمامی جزئیات و آگاهی کامل از طرح اجرایی در آینده می تواند تصویر آن را در حال حاضر مشاهده نماید.

 • اجرای تخصصی بخش ابنیه و محوطه شامل: انواع سازه ای سنگی/ چوبی (آبنما – برکه – آلاچیق – باربیکیو- کف سازی – پیاده رو – استخر و …)

 • اجرای تخصصی بخش نورپردازی محوطه

 • طراحی و اجرای تخصصی بخش سیستم های مکانیزه آبیاری بارانی و قطره ای …

 • اجرای تخصصی کلیه طرحهای فضای سبز شامل( باغهای ایرانی ، باغهای ژاپنی ،باغ فرانسوی ،راک گاردن ، روف گاردن،  اجرای چمن رولی و بذری ،جابجایی درختان بن دار و …)

 • اجرای تخصصی بخش روف گاردن(بام باغ)

 • نگهداری از محوطه فضای سبز شامل عملیات (هرس – سمپاشی – کاشت گیاهان فصلی و . . .)

 • فروش تجهیزات و دکوراسیون باغی

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش بیسیم مجاز طیف

بیسیم واکی تاکی مجاز طیف TEAF TF-192

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش :

بیسیم واکی تاکی مجاز TEAF مدل TF-192  ( دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد )

وب سایت رسمی شرکت »                     www.ott.ir

تنها بیسیم مجاز در ایران

دارای مجوز شماره ۴۱۷۵۶ / ۴ / ۹۳۲۱۱۰۲

از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

جهت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید :

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

خط ویژه :  ۶۶۳۸۴۰۲۲-۰۲۱

قیمت بیسیم مجاز طیف TEAF TF-192 ، اعطای عاملیت فروش ،  هندزفری ،  کیف چرمی ، لوازم جانبی ، کاتالوگ