• تهران ، میدان جمهوری ، برج سهیل ، واحد 608
  • 22 40 38 66 - 021 | خط ویژه
فهرست اصلی

بازسازی ساختمان

نوسازی و بازسازی

شرکت مهندسی عمران تجارت تیوا با ۲۵ سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان. و پروژه های خاص از جمله نوسازی و بازسازی و عمرانی آمادگی ارایه کلیه خدمات مهندسی به اشخاص حقیقی و حقوقی دارد،
فلذا با توجه به تعهدات، خلاقیت و الگوهای کاربردی منحصر به فرد طراحان .و مجریان این مجموعه، اطلاعات فنی و جزئیات هر پروژه مختص همان پروژه میباشد
و در ذیل تنها به معرفی کلی برخی از کارهای انجام گرفته توسط این شرکت میباشیم .و بدینوسیله از آن مقام عالی قدر درخواست میگردد جهت دریافت پیشنهادات .سازنده تر برای پیشبرد اهداف متعالی پروژه مورد نظر از طریق لینک تماس. با ما در وب سایت رسمی شرکت مهندسی عمران تجارت تیوا با ما تماس بگیرید
بازسازی-ساختمان

مراحل نوسازی ساختمان

 مرحله تخریب

دیوارها و قسمت هایی از خانه را که می خواهید برداشته شوند و یا قسمت هایی.از ساختمان که نیاز به حذف آن را دارید با مشورت شرکت های ساختمانی و مهندسین ساختمانی ، حذف می نمایید. در این مرحله. شرکتهای ساختمانی که کار تخریب انجام می دهند بهترین مشاور برای شما خواهند بود
مرحله-تخریب

مرحله ساخت

اگر قصد اضافه کردن دیوار، اتاق ، انبار، دیوار های پیش ساخته و یا … را دارید ، در این مرحله می توانید انجام دهید. ضمنا با توجه به دیوارهای پیش ساخته ای که امروزه در .ساخت داخل آپارتمان به کار میرود ، مرحله ساخت زمان و هزینه زیادی نخواهد داشت. و به راحتی می توانید طرح های مورد صلیقه ی خود را به راحتی پیاده سازی نمایید.
مرحله-ساخت

گچ کاری و سقف کاذب

اگر دیوارها و سقف خانه نیاز به گچ کاری دارد بعد از انجام دو مرحله قبل، می توانید این کار را آغاز نمایید. در بسیاری موارد سقف کاذب به جذابیت .و زیبایی دکوراسیون و تحویل و نوسازی ساختمان خانه کمک می نماید.
گچ-کاری-و-سقف-کاذب

نورپردازی

سپس شما می توانید برای نوسازی ساختمان خود وارد بحث نورپردازی برای بخش های. مختلف ساختمان خود شوید. در این بخش با استفاده از نور های مناسب و زاویه. های مختلف، اقدام به نورپردازی برای قسمت های مختلف ساختمان خود بپردازیم .و باعث ایجاد جلوه ای زیبا برای ساختمان خود در نماهای داخلی و خارجی آن شویم.
نورپردازی

کف سازی

پس از انجام تمام مراحل بالا بهتر است وارد مرحله کف سازی ساختمان شویم. در این مرحله می توانیم با استفاده از کف پوش ها و پارکت های متنوع اقدام به کف سازی. ساختمان نماییم.
کف-سازی

رنگ دیوار و سقف

مرحله ای که تاثیر زیادی در بخشیدن جلوه ای نو به نمای داخلی ساختمان ما داشته باشد، مرحله ی رنگ آمیزی دیوار ها و سقف می باشد.

اجرای دیوارپوش یا کاغذ دیواری

سنگ دکوراتیو، شیشه تزیینی ، تایل آلومینیومی و کاغذ دیواری تماما متریالی هستند. که برای دکور دیوار به کار میروند. مطابق با سلیقه و طرحی که در نظر گرفته اید می توانید هر یک از این محصولات دکوراسیون. را برای دکور دیوارهای خود به کار ببرید و جلوه ای ویژه به نمای داخلی ساختمان. خود ببخشید و از نوسازی داخلی ساختمان خود لذت ببرید.

قرنیز

وقتی در خانه ای پارکت و کاغذ دیواری به کار می رود ، حتما جای قرنیز خالی است. قرنیز جلوه زیادی به خانه می دهد. قرنیز را می توانید پس از نصب کاغذ دیواری نصب کنید.

چیدمان

اگر هنوز هم بودجه بازسازی شما تمام نشده است، بهتر است آن را خرج خرید لوازم و مبلمان جدید کنید و البته با یک چیدمان جدید و مشورت با یک شرکت دکوراسیون داخلی اقدام به چیدن وسایل خود نمایید، زیرا این کار باعث بخشیدن جلوه ای نو و زیبا به ساختمان شما خواهد نمود.